Untitled Document
Sigorta Hukuku Tüketici hakları hukuku İcra Hukuku Marka,Patent,Fikri Haklar Hukuku Ticaret Hukuku İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Miras Hukuku Tazminat Hukuku Aile Hukuku Gayrimenkul(Mülkiyet-Kira) Hukuku İnşaat ve Kat Karşılığı Sözleşmeleri Hukuku Yabancılar ve Vatandaşlık hukuku Şirketler Hukuku Ceza Hukuku Bilişim ve Soysal Medya Hukuku

Çalışma Alanlarımız

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

AFK Hukuk Bürosu, çalışma ve iş hayatının vazgeçilmez unsurları olan iş/işçi/işveren ögelerine ait her türlü gelişme yenilikleri yakından izlemektedir. Bu hukuk dalında amacımız, sürece ait her basamakta yapılan işlemlerin hukuka dayalı gerçekleştirilmesini sağlamak, bu sayede ileride çıkabilecek olan anlaşmazlıkları ortadan kaldırmaktır. Süresiz, belirli süreli veya toplu iş sözleşmeleri, bu sözleşmelerin devirleri, alt işveren ilişkilerinin düzenlenmesi ve buna benzer işlemler, bu sürecin içinde bulunmakta ve AFK Hukuk tarafından bu konuda son derece titizlikle hizmet verilmektedir. Kıdem, tazminat, hak, alacak ve benzeri kavramlar, bu hukuk dalı altında ve hizmetlerimiz içinde bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
YASAL UYARI:
Ziyaret etmiş olduğunuz web sitesi genel bilgi için Türkiye Barolar Birliği'nin ilgili mevzuatına uygun olarak hazırlanmıştır.