Untitled Document
Sigorta Hukuku Tüketici hakları hukuku İcra Hukuku Marka,Patent,Fikri Haklar Hukuku Ticaret Hukuku İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Miras Hukuku Tazminat Hukuku Aile Hukuku Gayrimenkul(Mülkiyet-Kira) Hukuku İnşaat ve Kat Karşılığı Sözleşmeleri Hukuku Yabancılar ve Vatandaşlık hukuku Şirketler Hukuku Ceza Hukuku Bilişim ve Soysal Medya Hukuku

Çalışma Alanlarımız

İcra Hukuku

Çeşitli sebeplerden dolayı borcunu ödeyemeyen veya ödemek istemeyen borçlu kişinin borcunun, alacaklı kişinin talep etmesi üzerine, devlet zoruyla taşınabilir ve taşınamaz mal varlıklarına el konarak karşılanmasını konu alan hukuk dalıdır. Ülkemizde bu hukuk alanı, 2004 sayılı İcra Ve İflas Kanunu ile düzenlenmiştir. Bu haklarda meydana gelen sürecin hem borçlu hem alacaklı açısından çeşitli boyutları vardır. AFK Hukuk olarak izlediğimiz ve uyguladığımız tekniklerle müvekkil ve borçlu için en az zararla çözüm olanağı ve sonuca ulaşma sağlanmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
YASAL UYARI:
Ziyaret etmiş olduğunuz web sitesi genel bilgi için Türkiye Barolar Birliği'nin ilgili mevzuatına uygun olarak hazırlanmıştır.