Untitled Document

Kurumsal

AFK Hukuk Bürosu'na Hoşgeldiniz

AFK HUKUK BÜROSU, 03.03.2003 yılında Av.Abbas KOCAKAYA tarafından kurulmuştur. Kurumsal bir hukuk bürosu olabilmenin gayreti ile tam bir iletişimle heyet halinde çalışmaya başlayan hukuk büromuz kurumsal olarak hizmet vermektedir.

AFK HUKUK BÜROSU, müvekkilleriyle danışma ve vekâlet alımıyla başlayan ilişkisinin her aşamasında, heyet halinde çalışmanın ve kurumsallaşmanın gereği ve neticesi olarak vekâlet, yetki ve sorumluluk alınan her konu için ilgili bölüm sorumlusu avukatlar ve avukat yardımcısı olan bölüm sorumlusu avukat kâtipleri ile sürekli olarak müvekkillerini bilgilendirmekte tüm süreci müvekkillerinin izin veya muvafakati ile yürütmekte, birlikte ve meşveretle karar almakta ve hukuki süreci neticelendirmektedir.

AFK HUKUK BÜROSU, 2003 yılından bu yana gerek mesleğine yeni başlayan avukatlar gerek de stajyerliğini büromuz nezdinde yapan pek çok hukukçu ve bir hukuk bürosunda en az avukatlar kadar önemli olan bir avukat kadar meslektaşımız olan avukat katibi ve sekteri hukuk camiasına kazandırılmıştır. Bu değerli meslektaşlarımız gerek kendi hukuk bürolarında gerek de ortak faaliyette bulunan hukuk bürolarında meslek hayatlarına devam etmektedirler.

AFK HUKUK BÜROSU kurucusu Av. Abbas KOCAKAYA Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde 2077 sicil no’lu Marka Vekili olarak görev yapmaktadır.Marka, Endüstriyel Tasarım, Coğrafi İşaret tescili ve bu hakların korunması hizmetlerini TPE’de (Türk Patent ve Marka Kurumu) tüzel kişi marka vekili olan AFKA FİKRİ HAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. nezdinde/ adına yapmaktadır.

Netice olarak AFK HUKUK BÜROSU hem İHTİSAS hem KEMİYET ve hem de KEYFİYET ile müvekkillerine hizmet vermektedir.
Kadromuz
AVUKAT / Av.Abbas KOCAKAYA
1979 Nazilli doğumlu.İlk orta ve lise eğitim hayatını Nazilli’de tamamladı.Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2000 yılında mezun oldu.2003 yılında AFK Hukuk Bürosunu kurmuş ve serbest avukat olarak çalışmaktadır.Avukatlık mesleği ile alakalı olarak aynı zamanda,TPE Sicilinde kayıtlı Marka Vekilliği de yapmaktadır.Bedeni Hasar Tazminatları Hesaplama Bilirkişiliğine devam etmektedi
AVUKAT / Av.Muhammet ERDOĞAN
1969 Denizli doğumlu. İlk, orta ve lise eğitim hayatını Denizli’de tamamladı.İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 20.. yılında mezun oldu.2012 yılında AFK Hukuk Bürosu kadrosuna katılmış ve serbest avukat olarak çalışmaktadır.Avukatlık mesleği ile alakalı olarak aynı zamanda Arabulucu olarak görev yapmaktadır.
Avukat / Av.Osman KARAGÖZ
1991 Denizli doğumlu. İlk, orta ve lise eğitim hayatını Denizli’de tamamladı.Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 20.. yılında mezun oldu.20..yılında stajyer avukat olarak AFK Hukuk Bürosu kadrosuna katılmış ve serbest avukat olarak çalışmaktadır.
Avukat Katibi / Av.Katibi Yusuf KARAKAYA
1982 Denizli doğumlu.Denizli Ticaret Lisesinden mezun oldu.2003 yılında sekreter olarak AFK HUKUK BÜROSUNA katıldı.Avukat katipliği hizmeti ardından uzun süredir AFK HUKUK BÜROSU Müdürü ve Baş Katip ve tüm bölümlerin genel sorumlusu olarak görev yapmaktadır.
Avukat Katibi / Av.Katibi Coşkun Ali KOÇ
1986 Denizli doğumlu.Denizli E.Meslek Lisesinden mezun oldu.2007 yılında sekreter olarak AFK HUKUK BÜROSUNA katıldı.Avukat katipliği hizmeti ardından uzun süredir AFK HUKUK BÜROSUNDA, Tüketici-Enerji Hukuku,Marka ve Tasarım Tescili ve Koruması, Trafik–İş Kazası-Tıbbi Hatalar Hukuku Davaları, müvekkil ziyareti–müvekkil bilgilendirme işleri ve müvekkil iletişimlerinden sorumlu/avukat katibi olarak görev yapmaktadır.
Avukat Katibi / Av.Katibi Ali SAMUTOĞLU
1982 Denizli doğumlu. Dumlupınar Üniversitesi kamu yönetiminden mezun oldu.2010 yılında sekreter olarak AFK HUKUK BÜROSUNA katıldı.Avukat katipliği hizmeti ardından uzun süredir AFK HUKUK BÜROSUNDA, Trafik–İş Kazası-Tıbbi Hatalar Hukuku Davaları bölümü katibi/sorumlusu olarak görev yapmaktadır.
Avukat Katibi / Av.Katibi Yusuf ŞAŞAR
1979 Denizli doğumlu.Denizli Cumhuriyet Lisesinden mezun oldu.2014 yılında AFK HUKUK BÜROSUNA katıldı. AFK HUKUK BÜROSUNDA, icra takipleri açılması-haciz-satış işlemleri, dava açılması ara kararlar infazı, taşra adliyeleri muhabere ve adliye işleri bölümü katibi/sorumlusu olarak görev yapmaktadır.
Avukat Katibi / Av.Katibi Muhammet ÇANGAL
1977 Denizli doğumlu. Muğla Üniversitesi Kamu Yönetimi Pazarlama Yüksekokulundan mezun oldu. 2015 yılında AFK HUKUK BÜROSUNA katıldı. AFK HUKUK BÜROSUNDA,Tüketici Hukuku-Enerji Hukuku,Marka ve Tasarım Tescili ve koruması,Trafik–İş Kazası-Tıbbi Hatalardan kaynaklanan tazminat davaları, müvekkil ziyareti,müvekkil bilgilendirme işleri ve müvekkil iletişimlerinden sorumlu/avukat katibi olarak görev yapmaktadır.
Avukat Katibi / Av.Katibi Barış KARAKOÇ
1991 Denizli doğumlu. Anadolu Ünv. İşletme Bölümü.2014 yılında AFK HUKUK BÜROSUNA katıldı. AFK HUKUK BÜROSUNDA, Tüketici Hukuku, Enerji Hukuku, müvekkil bilgilendirme işleri ve müvekkil iletişimleri, ön muhasebe ve sekretarya yönlendirme işlerinden sorumlu/avukat kâtibi olarak görev yapmaktadır.
Avukat Katibi / Av.Katibi Mehmet ÇOLAK
1987 Denizli doğumlu. Anadolu Ünv. Maliye Bölümü.2015 yılında AFK HUKUK BÜROSUNA katıldı. AFK HUKUK BÜROSUNDA, müvekkil bilgilendirme işleri yanı sıra sekretarya yönlendirme, icra takipleri açılması–haciz–satış işlemleri-dava açılması-ara kararlar infazı işlerinden Bürodaki hazırlık ve uygulanması işlerinden ve Uyap sorumlusu/avukat katibi olarak görev yapmaktadır.
Avukat Katibi / Av.Katibi Habip AVCI
1983 Diyarbakır doğumlu. Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Fakültesinden mezun oldu. 2017 yılında AFK HUKUK BÜROSUNA katıldı. AFK HUKUK BÜROSUNDA,Tüketici Hukuku,Enerji Hukuku marka ve tasarım tescili ve koruması,trafik–iş kazası- tıbbi hatalardan kaynaklanan tazminat davaları,müvekkil ziyareti–müvekkil bilgilendirme işleri ve müvekkil iletişimlerinden sorumlu/avukat katibi olarak görev yapmaktadır.
Sekreter / Sekreter Anıl ARI
1987 Çanakkale doğumlu.Açık Lise. 2015 yılında AFK HUKUK BÜROSUNA katıldı. AFK HUKUK BÜROSUNDA müvekkil karşılama-bilgilendirme duruşma ve ara kararlar takibi, büro düzeni sağlama ve tüm sekretarya işleri sorumlusu sekreter olarak görev yapmaktadır.
YASAL UYARI:
Ziyaret etmiş olduğunuz web sitesi genel bilgi için Türkiye Barolar Birliği'nin ilgili mevzuatına uygun olarak hazırlanmıştır.